خانه / تخلیه چاه / سیفون توالت فرنگی

سیفون توالت فرنگی

سیفون توالت فرنگی

سیفون توالت فرنگی

مکانیزم سیفون دستشویی سیفون توالت فرنگی تعویض سیفون توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی تنظیم فلوتر توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی طرز کار سیفون توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی قیمت فلوتر توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی قیمت سناور توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی قیمت سیفون دستشویی سیفون توالت فرنگی نحوه تنظیم فلوتر توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی توالت سیفون توالت فرنگی توالت ایرانی سیفون توالت فرنگی سرویس بهداشتی سیفون توالت فرنگی دستشویی ایرانی سیفون توالت فرنگی فلاش تانک سیفون توالت فرنگی طرز استفاده از توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی نصب توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی روش استفاده از سیفون توالت سیفون توالت فرنگی رفع گرفنگی توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی خرید توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی طرز کار توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی بهترین توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی تنظیم سیفون دستشویی سیفون توالت فرنگی لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی تعمیر توالت فرنگی سیفون توالت فرنگی باز کردن چاه توالت فرنگی
 

 

همانطور که می دانید سیفون توالت یکی از مهم ترین بخش های هر توالت ساختمان است و  نقش مهمی در عملکرد توالت  ایفا می کند . و در واقع سیفون توالت فرنگی اصلی ترین قسمت مکانیزم کار هر توالت فرنگی می باشد .  سیفون توالت که در سیستم تخلیه فاضلاب کاربرد دارد همیشه حاوی مقداری آب است که در اصطلاح به آن آب بند گفته می شود که با فشار زیاد مواد زاید را به درون چاه منتقل می کند . همیشه بعد از تخلیه آی ، مقداری آب در آن باقی می ماند .

قابل ذکر است انواع مختلفی از سیفون توالت فرنگی در بازار موجود است   که با شکل های مختلف عرضه می شوند. یکی از سیفون های کاربردی سیفون های نوع P هستند که به سیفون شترگلو معروف می باشند. نوع دیگری از سیفون فاضلاب، نوع S آنها هستند. از سیفون های نوع P در اتصالات دستشویی، شیر آب خوری و … استفاده می شود و جریان فاضلاب در آن کند است.

علاوه بر سیفون های نوع S و P، سیفون های با عمق آب بندی متفاوت  وسیفون راه بند هم موجود است . نوع دیگری از سیفون ها  هم هستند که که در آشپزخانه ها کاربرد دارد که به آن  سیفون چربی گیر می گویند . سیفون چربی گیر از ورود چربی ها به لوله فاضلاب جلوگیری می کند در واقع عملکرد این سیفون اینگونه است که  روغن و چربی های اضافی در سیفون چربی گیر نگه داشته می شوند و به راحتی با بلند کردن سینی مشبک سیفون خارج می شوند.

 

چرا سیفون درست عمل نمی کند؟

 

سیفون توالت فرنگی

  • آب بندی ناقص یکی از دلایل کار نکردن سیفون توالت فرنگی است . اگر آب بندی به درصتی و طبق استاندارد تعبیه نشود باعث تخلیه مدام آب مخزن می شود .
  • یکی از اشکالات عملکرد نادرست سیفون ، گیر کردن اهرم قطع کن شناور فلوتر به علت جرم گرفتگی و همچنین عدم تنظیم شدت جریان آب ورودی در فلوتر (که عامل شایع خرابی و نشت آب از آن است) نیز است.
  • مورد دیگری که باعث  عملکرد نادرست سیفون توالت فرنگی می شود اینست که دریچه تخلیه آب بدرستی عمل نمی کند  و به موقع بسته نمی شود  و یا اینکه  پمپ تخلیه به روش صحیح و استاندارد  عمل  نمی کند .

 

  • یکی دیگر از عوامل عملکرد نادرست  سیفون توالت فرنگی استفاده از توالت فرنگی هایست که مخزن آنها حجم کمی از  آب را در خود  ذخیره می کنند. حجم مخزن نگهداری آب نقش زیادی در تخلیه صحیح بار را از کاسه توالت فرنگی دارد .

 

  • تنظیم نبودن پیچها و یا زنجیر مکانیزم تخلیه هم می تواند یکی از دلایل خرابی سیفون باشد

 

در صورت وجود هرگونه مشکل در  سیفون توالت فرنگی با ما 09396393929 اولیایی تماس حاصل فرمایید

 

 

سیفون توالت فرنگی
4.4 امتیاز از 16 رای

همچنین ببینید

تخلیه چاه شیراز

تخلیه چاه شیراز

  تخلیه چاه شیراز با استفاده از جدید ترین تجهیزات و به طور کاملا  مکانیزه  و …

برای تماس فوری دکمه رو لمس کن